KONTAKTA OSS

Hjälp oss att hjälpa dig snabbt! Välj den kontaktväg nedan som passar dig och ditt ärende bäst.

Telefon

Växel 08-23 56 00
Support 0771-60 60 70

Adress till huvudkontor

Sokigo AB, Box 315, 731 27 Köping, Sweden

Klicka här för att se adresser till våra andra kontor

Support

Kontakta support@sokigo.com
Vår supporttelefon har nummer 0771-60 60 70 och är öppen måndag-fredag 08:00 – 17:00.

Karta till kontoret i Sundbyberg

Kurs

Anmäl dig till kurs@sokigo.com eller ring vår växel på telefonnummer 08-23 56 00.
Kurslokalen finns på Löfströms Allé 1B i Sundbyberg.

FÖRSÄLJNING

Anna Holmberg

Focus Detaljplan och Autodesk
08- 560 388 58
anna.holmberg@sokigo.com

Aris Kolovos

LV, LTF, Gata, Bilflytt och Vabas, Bilflytt
031-339 47 42
aris.kolovos@sokigo.com

Bo Fredriksson

Ansvarig för offentlig upphandling
08-560 388 54
bo.fredriksson@sokigo.com

Carolina Röhrl

Abou
08-470 75 04
carolina.rohrl@sokigo.com

Erik Fredriksson

ProLocate
0950-236 48
erik.fredriksson@sokigo.com

Greger Hellman

CSM, ISM, Geodata och Skolskjuts
026-54 66 47
greger.hellman@sokigo.com

Jan Sjöbrand

Ecos
070-962 03 03
jan.sjobrand@sokigo.com

Joakim Hedlöf

FB Fastighet och befolkning
08-404 31 86
joakim.hedlof@sokigo.com

Bild på Lennart Landström

Lennart Landström

Skog/Industri
0950-236 58
lennart.landstrom@sokigo.com

Bild på Magnus Jansson

Magnus Jansson

Google och MapInfo
0950-236 39
magnus.jansson@sokigo.com

Magnus Linzander

ByggR och webblösningar
073- 321 37 32
magnus.linzander@sokigo.com

Anders Haraldsson

Affärsutveckling
0950-120 30
anders.haraldsson@sokigo.com

Bild på Christophe Poncin

Christophe Poncin

Affärsutveckling
08-404 31 91
christophe.poncin@sokigo.com

Per Hampus

Affärsutveckling
08-457 47 55
per.hampus@sokigo.com

KONSULT OCH LEVERANS

Anna-Karin Bedeus

Leveranschef
08-470 75 02
anna-karin.bedeus@sokigo.com

Stefan Idstam

Leveranschef
08-404 31 98
stefan.idstam@sokigo.com

Lillemor Larsson

Leveranschef
0243-696 63
lillemor.larsson@sokigo.com

Bild på Robert Törne

Robert Törne

Verksamhetskonsult
070-342 02 88
robert.torne@sokigo.com

Erik Zimmerman

Kundutvecklingschef
08-470 75 05
erik.zimmerman@sokigo.com

Milda Larsson

Kundansvarig
08-470 75 12
milda.larsson@sokigo.com

Caroline Bahrton

Kundansvarig
08-404 31 79
caroline.bahrton@sokigo.com

Robin Staaf

Kundansvarig
08-470 75 03
robin.staaf@sokigo.com

PRODUKTÄGARE

Anna Tell

Webblösningar Bygg och Miljö
08-562 533 91
anna.tell@sokigo.com

Daniel Mattsson

Gata och Mark
0250-308 89
daniel.mattsson@sokigo.com

Bild på Helen Ekelöf

Helen Ekelöf

Fastighet och Befolkning
08-560 388 51
helen.ekelof@sokigo.com

Jens Wissint, produktägare ProSmart

Jens Wissting

ProSmart
0950-236 43
jens.wissting@sokigo.com

Jonas Buud

Skolskjuts
0250-308 80
jonas.buud@sokigo.com

Bild på Kerstin Norling

Kerstin Norling

ByggR och OVK
021-38 27 40
kerstin.norling@sokigo.com

Karl-Erik Palm

FDO läsare
0250-308 83
karl-erik.palm@sokigo.com

Bild på Lars Holgersson

Lars Holgersson

Ecos
08-404 31 70
lars.holgersson@sokigo.com

Bild på Lena Engberg

Lena Engberg

Bilflytt och Vabas
0243-696 67
lena.engberg@sokigo.com

Lena Johnsson

Focus Detaljplan
0221-722 54
lena.johnsson@sokigo.com

Maria Lidholm

Abou
08-470 75 10
maria.lidholm@sokigo.com

Bild på Michael Hallgren

Michael Hallgren

LV och LTF
08-404 31 76
michael.hallgren@sokigo.com

Per Hampus

Reflex
08-457 47 55
per.hampus@sokigo.com

Stefan Hagström

ISM, CSM och Solen
031-760 15 57
stefan.hagstrom@sokigo.com

Bild på Ulf Karlsson Borg

Ulf Karlsson Borg

TimberTrack, Forest Plan
0950-120 19
ulf.karlsson@sokigo.com

LEDNING

Anders Sundin

VD
08-630 75 14
anders.sundin@sokigo.com

Carl-Johan Ahde

Affärsområdeschef
08-470 75 01
carl-johan.ahde@sokigo.com

Mattias Wicksell

IT-chef
0950-120 46
mattias.wicksell@sokigo.com

Monica Lindberg

Affärsområdeschef
08-560 388 50
monica.lindberg@sokigo.com

Pär Gillander

Affärsområdeschef
08-404 31 72
par.gillander@sokigo.com

Sebastian Lewenhaupt

Sälj- och marknadschef
08-630 70 75
sebastian.lewenhaupt@sokigo.com

Bild på Staffan Bygdén

Staffan Bygden

Affärsområdeschef
0950-236 45
staffan.bygden@sokigo.com

Susanne Paulsson

Ekonomichef
0221-168 77
susanne.paulsson@sokigo.com

Tony Roms

Supportchef
08-560 388 52
tony.roms@sokigo.com

Kontaktformulär