KONTAKTA OSS

Hjälp oss att hjälpa dig snabbt! Välj den kontaktväg nedan som passar dig och ditt ärende bäst.

Telefon

Växel 08-23 56 00
Support 0771-60 60 70

Adress

Sokigo AB, Box 315, 731 27 Köping, Sweden

Support

Kontakta support@sokigo.com
Vår supporttelefon har nummer 0771-60 60 70 och är öppen måndag-fredag 08:00 – 17:00.

Karta

Kurs

Anmäl dig till kurs@sokigo.com eller ring vår växel på telefonnummer 08-23 56 00.
Kurslokalen finns på Löfströms Allé 1B i Sundbyberg.

SÄLJARE

Bo Fredriksson

Borlänge, Falun, Göteborg och Örebro kommun. Stockholm, Uppsala och Västerås stad. Östergötlands Län
08-560 388 54
bo.fredriksson@sokigo.com

Erik Fredriksson

ProSmart
0950-236 48
erik.fredriksson@sokigo.com

Greger Hellman

Dalarna, Gävleborg, Gotland, Jämtland och Värmlands län
026-54 66 47
greger.hellman@sokigo.com

Bild på Per-Olof Öryd

Per-Olof Öryd

Blekinge, Halland, Kalmar, Kronoborg, Norrbotten, Västerbotten, Västernorrlands län
0950-120 43
per-olof.oryd@sokigo.com

Anna Holmberg

Focus Detaljplan
08- 560 388 58
anna.holmberg@sokigo.com

Bild på Viktor Hellman

Viktor Hellman

Skåne, Stockholms län
08-562 533 96
viktor.hellman@sokigo.com

Anders Haraldsson

Affärsutveckling
0950-120 30
anders.haraldsson@sokigo.com

Joakim Hedlöf

FB Fastighet och befolkning
08-404 31 86
joakim.hedlof@sokigo.com

Per Hampus

Affärsutveckling
08-457 47 55
per.hampus@sokigo.com

Bild på Magnus Jansson

Magnus Jansson

GIS, Google och Mapinfo
0950-236 39
magnus.jansson@sokigo.com

Aris Kolovos

Jönköping och Västra Götalands län
031-339 47 42
aris.kolovos@sokigo.com

Bild på Lennart Landström

Lennart Landström

Skog/Industri
0950-236 58
lennart.landstrom@sokigo.com

Mikael Rosenberg

E-tjänster och självservice Abou
08-470 75 11
mikael.rosenberg@sokigo.com

Magnus Linzander

Södermanlands, Uppsala, Västmanlands och Örebro län
073- 321 37 32
magnus.linzander@sokigo.com

KONSULT OCH LEVERANS

Lillemor Larsson

Konsultchef
0243-696 63
lillemor.larsson@sokigo.com

Stefan Idstam

Konsultchef
08-404 31 98
stefan.idstam@sokigo.com

Bild på Christophe Poncin

Christophe Poncin

Produktstrateg
08-404 31 91
christophe.poncin@sokigo.com

Bild på Robert Törne

Robert Törne

Verksamhetskonsult
070-342 02 88
robert.torne@sokigo.com

Bild på Tony Roms

Tony Roms

Supportchef
08-560 388 52
tony.roms@sokigo.com

Anna-Karin Bedeus

Leveranschef digitalisering
08-470 75 02
anna-karin.bedeus@sokigo.com

Erik Zimmerman

Kundutvecklingschef
08-470 75 05
erik.zimmerman@sokigo.com

Milda Larsson

Kundansvarig
08-470 75 12
milda.larsson@sokigo.com

Caroline Bahrton

Kundansvarig
08-630 75 31
caroline.bahrton@sokigo.com

Carolina Röhrl

Kundansvarig
08-470 75 04
carolina.rohrl@sokigo.com

PRODUKTÄGARE

Maria Lidholm

Abou
08-470 75 10
maria.lidholm@sokigo.com

Anna Tell

Webblösningar Bygg och Miljö
08-562 533 91
anna.tell@sokigo.com

Bild på Kerstin Norling

Kerstin Norling

ByggR och OVK
021-38 27 40
kerstin.norling@sokigo.com

Bild på Michael Hallgren

Michael Hallgren

LV och LTF
08-404 31 76
michael.hallgren@sokigo.com

Bild på Kim Rehnfeldt

Kim Rehnfeldt

Core och Alarmos
08-404 31 85
kim.rehnfeldt@sokigo.com

Bild på Ola Gustafsson

Ola Gustafsson

Core och Alarmos
08-404 31 97
ola.gustafsson@sokigo.com

Daniel Mattsson

Gata och Mark
0250-308 89
daniel.mattsson@sokigo.com

Bild på Lars Holgersson

Lars Holgersson

Ecos
08-404 31 70
lars.holgersson@sokigo.com

Stefan Hagström

ISM, CSM och Solen
031-760 15 57
stefan.hagstrom@sokigo.com

Bild på Helen Ekelöf

Helen Ekelöf

Fastighet och Befolkning
08-560 388 51
helen.ekelof@sokigo.com

Bild på Lena Engberg

Lena Engberg

Bilflytt och Vabas
0243-696 67
lena.engberg@sokigo.com

Roger Engefelt

Skolskjuts
08-457 47 51
roger.engefelt@sokigo.com

Jens Wissint, produktägare ProSmart

Jens Wissting

ProSmart
0950-236 43
jens.wissting@sokigo.com

Lena Johnsson

Focus Detaljplan
0221-722 54
lena.johnsson@sokigo.com

Karl-Erik Palm

Produktchef och produktägare FDO läsare
0250-308 83
karl-erik.palm@sokigo.com

Bild på Ulf Karlsson Borg

Ulf Karlsson Borg

TimberTrack, Forest Plan
0950-120 19
ulf.karlsson@sokigo.com

LEDNING

Pär Gillander

Tf VD
08-404 31 72
par.gillander@sokigo.com

Monica Lindberg

Affärsområdeschef
08-560 388 50
monica.lindberg@sokigo.com

Porträtt på Göran Karlson

Göran Karlsson

Ekonomichef
0221-722 51
goran.karlsson@sokigo.com

Bild på Henrik Larsson

Henrik Larsson

Sälj- och Marknadsdirektör
08-562 533 97
henrik.larsson@sokigo.com

Pär Gillander

Affärsområdeschef
08-404 31 72
par.gillander@sokigo.com

Bild på Staffan Bygdén

Staffan Bygden

Affärsområdeschef
0950-236 45
staffan.bygden@sokigo.com

Carl-Johan Ahde

Affärsområdeschef
08-470 75 01
carl-johan.ahde@sokigo.com

Kontaktformulär